O firmie

drzwi.jpg

Wierzymy, że pojawienie się RAWFOODS Polska na naszym rynku spotka się z równie wielkim entuzjazmem, z jakim RAW dieta została przyjęta na świecie. Nasza oferta jest skierowana do sklepów, hurtowni i indywidualnych klientów. 

Ludzie i sprawy ważne dla RAWFOODS Polska:

Nasi klienci - żeby zawsze byli zadowoleni z dokonanych zakupów
Nasi Klienci są dla nas najważniejsi. Jesteśmy otwarci na pochwały, krytykę i wszelkie sugestie.

Nasze produkty - zawsze stawiamy na najwyższą jakość
Sięgamy po produkty z najwyższej półki. Produkty spełniające kryteria ekologiczne, to dla nas wciąż za mało. Jesteśmy bardzo wymagający w swoich wyborach. Zanim zdecydujemy się wystawić nowy produkt na ramach naszej platformy, produkt ten musi najpierw spełnić nasze często wygórowane oczekiwania.

Promowanie proekologicznych produktów i idei
Jesteśmy świadomi, że nasze akcje mają bezpośredni wpływ na środowisko. W trosce o naszą planetę, oferujemy jedynie produkty, które są najbliższe naturze. W trosce o środowisko naturalne zobowiązaliśmy się do używania przyjaznych dla środowiska materiałów, a i tych staramy się używać jak najmniej jesteśmy w stanie.

Wspieranie sprawiedliwego handlu i wymiany handlowej z Trzecim Światem
Pieniądz rządzi światem i dlatego właśnie tak wielką wagę przywiązujemy do tego, od kogo kupujemy nasze produkty. Wybieramy małych producentów i farmerów, dbamy o nasze wspólne relacje. Znamy bardzo dobrze naszych dostawców. Nasze pieniądze nie trafiają do wielkich korporacji. Śpimy bez wyrzutów sumienia, wiedząc, że ludzie, którzy pracują przy produkcji dostępnych w naszym sklepie wyrobów, dostają uczciwe i godne wynagrodzenie.

Poszerzanie asortymentu
Pragniemy stworzyć bogatą ofertę najlepszych produktów RAW.
Zdobywanie doświadczenia, ciągłe usprawnianie i ulepszanie naszej platformy.

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom, wyciągamy wnioski z własnych błędów i szukamy kreatywnych rozwiązań, gdy napotkamy przeciwności. Dokładamy wszelkich starań, aby poruszanie się po naszej platformie było przyjemnością.

RAWFOODS Polska nie oferuje indywidualnej diagnozy medycznej ani porad dotyczących leczenia. Przed skorzystaniem z produktów, których opis znajduje się na Stronie, Konsument powinien zawsze uzyskać kompletną informację medyczną oraz skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Użytkownik nie powinien podejmować samodzielnie działań związanych ze zdrowiem w oparciu o dane zawarte na Stronie.