Nasze produkty

Pomimo wymagającego procesu produkcji i zawężonego krągu producentów przygotowalismy dla Państwa szeroką ofertę RAW produktów. Suszone owoce, nasiona, orzechy, suplementy diety czy oleje, na polskim rynku, pomimo ekologicznych certyfikatów, są poddawane wysokiej obróbce termicznej pozbawiając je tym samym życia. Kupując produkty RAW można mieć 100% pewność, że  są nieprzetworzone.

W naszej ofercie znajdziesz cały dział RAW: ciasteczka, czekolady, krakersy, bakalie, oleje i inne produkty. Zadaliśmy sobie wiele trudu, żeby porozmawiać z każdym producentem, po to, by mieć 100% pewność, ze oferujemy Tobie najlepszy wybór możliwy na rynku. Większość naszych produktów było do tej pory niedostępnych w Polsce, ale i to nie stanęło na drodze, by specjalnie dla Ciebie je sprowadzić.

RAWFOODS to sklep ze zdrową żywnością, który szanuje prawa natury i w trosce o to, byś mógł się cieszyć pożywieniem, które zawiera niezmącony pakiet witamin, minerałów i enzymów, tak jak zaprojektowała to natura, niektóre z produktów były poddane jedynie delikatnej obróbce cieplnej nigdy nieprzekraczającej jednak temperatury 42° C.

Rawfoods nie tylko dla diabetyków

Przeważająca większość produktów w naszej ofercie są ekologiczne. RAW produkty promowane przez RAWFOODS są bezglutenowe, wegańskie (za wyjątkiem miodu), bez dodatku cukru, konserwantów, ulepszaczy, spulchniaczy i sztucznych aromatów.

Nasze zdrowe i bardzo odżywcze przekąski, słodkości i superfoodsy stanowią alternatywę dla pozostałej żywności masowej.

Produkty oznaczone jako RAW dostępne w sklepie RAWFOODS są:
- bezglutenowe
- niepasteryzowane, niesmażone, niepieczone, nieprażone, niegotowane, są poddane jedynie powolnemu procesowi delikatnego osuszania poniżej temperatury znaczki.png42 stopni Celsjusza
- RAW, czyli żywe w 100% - posiadają wszystkie witaminy, substancje odżywcze i enzymy, jakimi obdarzyła je natura
- wegańskie
- bez konserwantów, spulchniaczy, ulepszaczy, aromatów
- bez dodatku cukru i słodu jęczmiennego
- bez nabiału
- bez drożdży
- bez skrobi
- wolne od składników genetycznie modyfikowanych

RAWFOODS oferuje idealną żywność dla cukrzyków, chorych na celiakię, wegetarian, wegan, diabetyków, alergików, sportowców, dzieci i wszystkich dbających o zdrowie, formę i zgrabną sylwetkę!

RAW żywność – do produkcji żywności RAW stosowane są wyłącznie naturalne składniki, które nigdy nie są podgrzewane, gotowane, pieczone, pasteryzowane, zarumieniane ani prażone. Jedyne procesy, którym poddane są składniki produktów RAW to kiełkowanie, marynowanie, miksowanie i mieszanie składników, jak również delikatne suszenie w niskich temperaturach.

Obróbka w temperaturze poniżej 42° C pozwala na zachowanie żywności RAW, nienaruszonego składu i formy wraz z witaminami, minerałami, enzymami i antyoksydantami.

Do wytwarzania produktów dostępnych na naszej platformie, producenci stosują najwyższej jakości, wyłącznie surowe składniki, wolne od obróbki termicznej powyżej temperatury 42° C.

RAWFOODS to sklep ze zdrową żywnością dla wymagających Klientów. Diabetycy, alergicy, cukrzycy czy zdrowe i aktywne osoby - każdy znajdzie tu coś specjalnego dla siebie. 

Poza produktami RAW, które uważamy za produkty z najwyższej półki mamy również bogatą ofertę pozostałych produktów. Staramy się, aby oferta była głównie wegetariańska i wegańska, ale może się zdarzyć, że jakiś produkt będzie miał w składzie składnik pochodzenia zwierzęcego. W razie niejasności najlepiej się z nami skontaktować, żeby uniknąć ewentualnego nieporozumienia.

Nasza oferta to blisko 1500 produktów i na bieżąco jest wzbogacana w nowe produkty, jesteśmy elastyczni i jeśli czegoś brakuje, to prosimy o kontakt.