Zapachy idealne na wielkie wyjścia

zapachy idealne na wielkie wyjścia

Kiedy Calvin Klein wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył spółkę w 1968 roku nie przypuszczał zapewne, że zapachy, które stworzy przez wiele kolejnych lat będą otulać kobiety i mężczyzn w trakcie codziennego życia i będą im towarzyszyć podczas wielkich wyjść. Dziś perfumy Calvin Klein są ikoną same w sobie, a ich nowoczesne linie wpisują się w ideę życia kobiet i mężczyzn na całym świecie. Oto idealne zapachy na wielkie wyjścia.

Calvin Klein Escape

Jest to woda perfumowana dla kobiet o pojemności 100 ml. Kto powinien po nią sięgnąć? Z pewnością nowoczesne i zdecydowane panie, które w sowim życiu cenią dobrą jakość, zorganizowanie i celebrowanie każdej chwili. Teraz można je wykorzystać w całości, a perfumy idealnie się do tego dostosują.

Calvin Klein Escape to subtelny, niebanalny i otulający oraz lekki, świeży, kwiatowy zapach dla kobiet w różnym wieku. Niezależnie od tego o czym marzą i jakie prowadzą życie każdego dnia. Być może jesteś jedną z nich i stawiasz zawsze na dobrą organizację, a każda chwila jest dla Ciebie bezcenna. Calvin Klein Escape to perfumy, które pomogą Ci zaplanować nowe wyzwania, dodadzą uroku i pewności siebie, tak aby wszystko, co będziesz robiła, wywoływało na twojej twarzy uśmiech i dodawało pozytywnej energii. Od dziś aktywna, bezkompromisowa, zmysłowa i pewna siebie kobieta, to przede wszystkim kobieta sukcesu, marzeń i pasji. Do tego pasuje zapach Calvin Klein Escape. Zdaje się on mówić sam za siebie: nie zwlekaj, nie odkładaj marzeń na potem! Z nowym zapachem, pełnym szaleństwa i zmysłowości nie ma rzeczy niemożliwych.

Calvin Klein CK One

Ta marka perfum to mocne połączenie poczucia estetyki, męskości, kobiecości i pewności siebie w różnych sytuacjach.

Calvin Klein CK One to męska i damska woń unisex, stanowiąca wyjątkowe połączenie składników. Znajdziemy w niej nutkę soczystej mandarynki, papai, bergamotki i cytryny. Do tego dodana jest zmysłowa woń fiołka, jaśminu, konwalii i róży, wraz z gałką muszkatołową, nadająca charakteru.

Calvin Klein CK One to zapach dla mężczyzn i kobiet zdecydowanych, pewnych siebie, pragnących osiągać w życiu sukcesy i nie bojących się marzyć. Teraz można im z powodzeniem dodać jeszcze więcej energii i zmysłowości dzięki unikalnym perfumom. Zaletą zapachu jest fakt, że sprawdzi się na co dzień, doda czaru i magii, orzeźwi i okaże się strzałem w dziesiątkę.

Zapachy idealne na wielkie wyjścia

Zapachy tworzą naszą rzeczywistość i pozwalają ją kreować na różne sposoby. Tak jest z nutkami zapachowymi Calvin Klein dla kobiet i dla mężczyzn. Stanowią one idealne połączenie z makijażem, strojem i… charakterem. Sprawdzają się na co dzień i na wielkie wyjścia, gdzie zależy nam na podkreśleniu swojego stylu i osobowości. Perfumy Calvin Klein zdają się mówić same w sobie: „miej odwagę, nie bój się, bo świat leży u Twoich stóp”. To zachęta do przekraczania granic, wychodzenia poza schemat i wpisywania się w ideę czasów, gdzie liczy się bycie sobą i podkreślanie swoich atutów. W końcu żyje się tylko teraz, tylko tu i tylko raz!