Samsung Smart TV – co to jest?

samsung smart tv

Inteligentne telewizory są w sprzedaży od jakiegoś czasu i cieszą się zainteresowaniem. Faktycznie, stają się coraz bardziej popularne. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego modelu, najlepszą opcją będzie Samsung Smart TV. Co to jest i na czym polega jego fenomen?

Samsung Smart TV – co to jest?

Smart TV nazywany jest inteligentnym telewizorem, ale tak naprawdę to urządzenie dające ogrom możliwości swoim użytkownikom. Oferuje mnóstwo funkcji, których nie znajdziemy w zwykłym telewizorze – nie tylko przeglądanie Internetu, lecz także rozmawianie ze znajomymi na Skypie czy korzystanie z nowych, specjalnie przygotowanych aplikacji.

System Smart TV to coś więcej niż telewizor. Najpopularniejszą marką tego rodzaju sprzętu jest Samsung, który wprowadza coraz to nowsze rozszerzenia, aplikacje i możliwości. Dzięki nim korzystanie z telewizora jest jeszcze bardziej komfortowe i jeszcze praktyczniejsze.

Smart TV – co to jest i jak się tym steruje?

Wydaje się, że Smart TV musi być o wiele mniej wygodny niż na przykład komputer, zwłaszcza jeśli jest sterowany pilotem. W tym wypadku jednak nie musi tak być – jeśli zastanawiasz się nad telewizorem z wygodnym dostępem do Internetu, jest to z pewnością Smart TV. Co to jest i na czym polega?

Smart TV można sparować z telefonem, dzięki czemu obsługa będzie o wiele wygodniejsza. Samsung wprowadza do tego komendy głosowe, a nawet sterowanie za pomocą dwóch dłoni! Wszystko po to, by użytkowanie telewizora było jak najwygodniejsze.

Dodatkowe funkcje Samsung Smart TV

Samsung Smart TV ma także wspaniałe dodatkowe funkcje. Przede wszystkim zawiera bibliotekę filmów, które są godne nawet największego konesera. Co więcej, przy zakupie odpowiednich telewizorów o przekątnej większej niż 65″ masz możliwość otrzymania dostępu do ulubionych seriali, programów, a także ważnych wydarzeń sportowych.

Telewizory Smart TV mają bardzo wysokiej jakości głośniki. Możesz je sparować z głośnikami zewnętrznymi Samsung i uzyskać czysty dźwięk o niezwykłej głośności i natężeniu – w sam raz na wielką imprezę. To świetna możliwość dla melomanów – Smart TV ma możliwość odtwarzania muzyki z aplikacji streamingowych, dzięki czemu możesz na nowo odkryć wszystkie swoje playlisty.

Inteligentny telewizor elementem inteligentnego domu

Samsung dostarcza nam rozwiązań, które pozwalają stworzyć inteligentny dom. Technologia ułatwia sterowanie wszystkimi jego elementami. Dzięki możliwościom inteligentnego telewizora możesz stworzyć własny system powiązań i sterowania.

Możesz więc opracować sieć złożoną ze smartfona, telewizora Smart TV, lodówki czy na przykład odkurzacza samojezdnego. Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe, w ten sposób będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Dom sterowany za pomocą najnowszej technologii – to możliwe dzięki rozwiązaniom Samsung.